Venue GO

Venue Go™ je ultrazvukový systém, ktorý môžete vziať kamkoľvek. Poskytuje najnovšie technológie, ktoré pomáhajú poskytovať jednoduché, rýchle a presné riešenia pre komunitu starostlivosti. Bol navrhnutý a testovaný tak, aby sa dal ľahko používať aj začínajúcim používateľom. Obsahuje množstvo automatizovaných nástrojov s podporou AI na urýchlenie klinického pracovného toku a zároveň zníženie únavy z opakovaných a náročných úloh.

Venue Go obsahuje tri aktívne porty na sondy a batériu s výdržou až 2 hodiny. Ide o všestranný ultrazvuk, ktorý umožňuje užívateľovi skenovať pomocou systému ako konzola, prenosný kompakt alebo dokonca ako systém s nulovou stopou.

Venue Go tiež podporuje snahy o prevenciu infekcií pomocou rozhrania s jednoplošným dotykovým displejom a premysleného manažmentu káblov, ktorý umiestňuje sondy nahor a udržiava káble mimo zeme. Intuitívne a jednoduché dotykové rozhranie v spojení s kvalitou obrazu vďaka pokročilému cSound™ Imageformer od GE HealthCare robí z Venue Go výkonné ultrazvukové riešenie.

Brožúra na stiahnutie